Slenkančios sistemos

Baldai įstaigoms ir biurams

Kiti gaminiai

Biuro baldai  

Kad į darbą eitumėte kaip į šventę.

biuro-baldai-1

Ar dirbate biure, ar turite kabinetą namuose, visuomet svarbu, kad darbo vieta būtų ir patogiai įrengta, ir estetiška, leidžianti susikaupti bei siekti geriausių rezultatų.

biuro-baldai-2

Darbo vieta skirta ne tik darbuotojams. Nuo to, kokį pirmą įspūdį apie Jūsų įmonę susidarys būsimi klientai ar verslo partneriai, labai priklauso tolesnis bendradarbiavimas.

Baldai kiekvienam biurui projektuojami individualiai, atsižvelgiant į darbuotojų skaičių, jų atliekamo darbo specifiką. Vienaip reikia įrengti darbo vietas komandoje dirbantiems, intensyviai bendraujantiems darbuotojams, kitaip – besidarbuojantiems individualiai. Labai svarbu tinkamai parinkti baldus ir vadovo kabinetui ar klientų priimamajam.

Bendras reikalavimas įrengiant bet kurią darbo vietą – ji turi būti ergonomiška ir funkcionali. Tai garantuoja „Audrelinos“ siūlomi pagal individualų projektą gaminami baldai – įvairiausi stalai, spintos, pertvaros, lentynos. Mūsų dizaineriai pasiūlys optimalius sprendimus, kad baldai ne tik estetiškai atrodytų, bet ir būtų patogūs bei lengvai prižiūrimi.

Patogūs stalai, talpios dokumentų spintos, persirengimo spintelės, lentynos ar stelažai ne tik palengvins Jūsų kolektyvo darbą. „Audrelinos“ dizaino specialistų pasiūlyti spalvų deriniai, įdomus baldų dizainas sukurs darbingą atmosferą, kad į darbą eitumėte kaip į šventę.