Slenkančios sistemos

Baldai įstaigoms ir biurams

Kiti gaminiai

Įvairūs baldai  

Išnaudokime kiekvieną erdvės centimetrą

ivairus-baldai-1

SPECIALISTAMS PADEDANT net mažiausia patalpa gali būti puikiai suplanuota ir pritaikyta šeimininko poreikiams. Jums tereikia tik panorėti pokyčių.

ivairus-baldai-2

Mūsų dizaineriai padės išsirinkti patį tinkamiausią variantą specialiai jūsų būstui.

Erdvė – prabanga, todėl būtina protingai panaudoti kiekvieną jos centimetrą. Suprojektuosime ir pagaminsime viską, kas padės jums gyventi gražiai ir patogiai: baldus vonios, vaikų kambariams, miegamajam ar prieškambariui, įvairiausius stalus, indaujas, knygų ar kompaktinių diskų lentynas, batų dėžes.

Mažiau interjero dizainu besidominčiam žmogui kartais net sunku įsivaizduoti, kaip neatpažįstamai tinkami baldai gali pakeisti būstą. Mažam prieškambariui erdvumo įspūdį suteiks talpi spinta veidrodinėmis durimis, o vaikų kambaryje puikia slėptuve mažylio žaislams gali tapti lengvai ištraukiamas stalčius po lova. Jei šis kambarys didesnis, jame galime suręsti netgi pasakų namelį.

Galime suprojektuoti ir pagaminti įvairiausius gaminius iš medžio drožlių ar natūralaus medžio faneruotės plokščių. Jas galime derinti su stiklu, veidrodžiu ar natūraliu akmeniu. Išradingi „Audrelinos“ dizaineriai, gausi medžiagų spalvų ir faktūrų įvairovė bei moderni mūsų gamybos bazė leidžia įgyvendinti net sudėtingiausius užsakovų norus.