Slenkančios sistemos

Baldai įstaigoms ir biurams

Kiti gaminiai

Klasikiniai virtuvės baldai

Klasika virtuvėje – tiems, kas vertina amžinąsias vertybes

klasika

Klasikinės virtuvės baldai gaminami tik pagal individualų projektą, sukurtą specialiai jūsų namų erdvei, atsižvelgiant į visus pageidavimus. Naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos ir aksesuarai užtikrina šių baldų ilgaamžiškumą.

klasikiniai virtuvės baldai

Patyrę mūsų specialistai pasiūlys labiausiai jūsų būstui tinkamą baldų projektą ir kokybiškai juos pagamins. Pasitikėję mūsų patirtimi ir profesionalumu, galėsite pelnytai džiaugtis niekada nesenstančia klasika savo virtuvėje.

Nors klasikinio stiliaus ištakomis laikomas XVII amžius, tokio stiliaus interjerai iki šiol populiarūs dėl elegantiškų ir grakščių formų, prabangos ir ilgaamžiškumo įspūdžio.

Klasikinių formų baldus dažniausiai renkasi solidūs, kokybę ir laiko patikrintas vertybes mėgstantys žmonės. Šiam stiliui būdingos rafinuotos linijos, išlaikytos tradicinės proporcijos ir simetrija. Baldai puošnūs, jiems kurti naudojamos prabangios ir kokybiškos medžiagos bei aksesuarai.

Panaudojus šiuolaikines technologijas ir vidaus įrangą, tokie baldai funkcionalumu nenusileidžia modernaus stiliaus atstovams, bet kartu skleidžia praėjusių šimtmečių žavesį ir subtilios prabangos spindesį.