Slenkančios sistemos

Baldai įstaigoms ir biurams

Kiti gaminiai

Modernios klasikos virtuvės baldai

Moderni klasika – mėgstantiems klasiką su prieskoniais

moderni klasika

Mūsų dizaineriai padės jums įsirengti patrauklią ir funkcionalią virtuvę, labiausiai atitinkančią jūsų poreikius. Talkinant mūsų specialistams, lengviau išsirinksite tinkamiausias spalvas ir faktūras savo svajonių baldams.

modernios klasikos

„Audrelinos“ siūlomas gausus plokščių ir furnitūros pasirinkimas bei moderni baldų gamybos įranga leis įsirengti jaukią, patogią ir lengvai prižiūrimą virtuvę, kurioje persipina iš klasikinių baldų pasiskolintos detalės ir šiuolaikinės dizaino tendencijos. Pažadame, kad rezultatas maloniai nustebins.

Šis stilius tiks tiems, kam patinka harmonija tarp seno ir naujo, pusiausvyra tarp naujausių mados tendencijų ir klasikos ilgaamžiškumo. Specialistai sako, kad modernią klasiką renkasi žmonės, gerbiantys praeitį, tačiau koja kojon spėjantys su dabartimi. Jiems itin modernus stilius – per daug ryškus, o klasikinis – pernelyg nuosaikus.

Šio stiliaus mėgėjams svarbiausia – baldų funkcionalumas, komfortas ir neperkrautos namų erdvės. Mažiau skiriama dėmesio puošybos elementams, bet stengiamasi, kad baldai būtų lengvai prižiūrimi ir patogūs.

Modernios klasikos stilius laisvesnis, nei tikroji klasika, tačiau ne toks akį rėžiantis, kaip modernas. Todėl baldai gali būti klasikinių formų ir proporcijų, tačiau netradicinių spalvų ar papildyti netikėtomis šiuolaikiškomis detalėmis. Tokie kontrastai sukuria netikėtumo įspūdį ir daro interjerą įsimintiną bei nenuobodų.