Slenkančios sistemos

Baldai įstaigoms ir biurams

Kiti gaminiai

Spintos ir pertvaros slenkančios sistemos

Slenkančios sistemos praktiškas pasirinkimas įvairiausios paskirties patalpose

slenkancios-1

Patyrę „Audrelinos“ dizaineriai pasiūlys geriausią sprendimą, o mūsų naudojami patikimų gamintojų slankiųjų sistemų moduliai garantuoja, kad atnaujinti namai džiugins ilgai.

slenkancios-2

Racionaliai, viduje naudojant specialias lentynų bei kabyklų sistemas įrengtos spintos ar drabužinės leis maksimaliai išnaudoti erdvę ir palaikyti tvarką namuose ar įstaigose.

Jei atsibodo daug vietos užimančios įprastos pastatomos spintos, rinkitės šiuolaikišką sprendimą. Spintos su stumdomosiomis durimis – praktiškas pasirinkimas įvairiausios paskirties patalpose. Jos puikiai tiks net ir mažose erdvėse, nes į šoną stumdomos durys užima mažiau vietos, nei įprastinės. Tokioms spintoms įrengti užtenka vos 50-60 centimetrų gylio.

Didesnio būsto savininkams vertėtų pagalvoti apie didelės ir talpios drabužinės įrengimą. Joje tilps net labiausiai mėgstančios puoštis damos garderobas.

Pertvaros – puikus sprendimas ieškantiems netradicinių interjero sprendimų. Jomis galima suskaidyti patalpą į kelias funkcines zonas arba atvirkščiai – kelias erdves sujungti į vieną. Didelis medžiagų, naudojamų pertvarų gamyboje, pasirinkimas ir jų dekoravimo galimybės padės sukurti savitą interjerą.