Slenkančios sistemos

Baldai įstaigoms ir biurams

Kiti gaminiai

Visuomeniniams objektams  

baldai visuomeniniams objektams

visuomeniniu objektu baldai

Įrengiant pačius įvairiausius visuomeninės paskirties objektus į pagalbą galite pasitelkti „Audrelinos“ komandą.

visuomeniniai objektai

Mes sėkmingai bendradarbiaujame su architektais bei interjero dizaineriais, didelės apimties objektų rangovais. Baldus gaminame pagal jų pateiktus arba mūsų dizainerių paruoštus projektus.

Ne tik apie žmogų pirmiausia sprendžiama pagal jo išvaizdą. Pirmą įspūdį apie medicinos ar švietimo įstaigą, grožio saloną, parduotuvę ar sporto klubą susidarome vos pirmąkart ten apsilankę, išvydę interjerą.

Originalūs, ne tik gražiai atrodantys, tačiau ir kokybiški bei ergonomiški baldai reikalingi bet kuriam visuomeniniam objektui. Tokie baldai turi išliekamąją vertę ir džiugina ne tik vizualiai – jie tarnaus ilgai, nes sukurti atsižvelgiant ne tik į estetikos, tačiau ir komforto bei kokybės reikalavimus.

Knygų stelažai bibliotekoms, lentynos parduotuvėms, persirengimo kabinos sporto klubams, kartotekų spintos poliklinikoms, žaidimų kambario baldai vaikų darželiams ar suolai mokykloms – visa tai ir dar daugiau gali pagaminti „Audrelina“.

Ergonomiški, kokybiški, originalių formų ir spalvų, kiekvienai erdvei specialiai pritaikyti baldai padeda pasiekti geriausią rezultatą – kad ir darbuotojai, ir klientai jaustųsi patogiai bei jaukiai.

Kad užsakovams būtų lengviau įsivaizduoti galutinį rezultatą, darome baldų ir patalpų vizualizacijos projektus.

Turime ne tik sukauptą ilgametę patirtį ir patyrusius darbuotojus, tačiau ir didžiausią bei moderniausią Aukštaitijoje gamybos bazę. Todėl užsakymus įvykdome itin tiksliai ir per optimalų laikotarpį. Visi darbai – nuo projekto iki baldų nuvežimo ir surinkimo – mums ne iššūkis, o kasdienybė.